Folie miękkie z PVC - producent | ergis.eu

Producent Ergis jest znany z wysokiej jakości wyrobów. Do wyboru klientów udostępnia różne rodzaje folii miękkich z PVC, między innymi izolacyjne, dekoracyjne, termokurczliwe, okleinowe, specjalistyczne, a także przeznaczone do tworzenia oczek wodnych. W każdym z wymienionych przypadków produkty posiadają takie właściwości i parametry techniczne, dzięki którym doskonale sprawdzają się w swoim zastosowaniu. To sprawia, że są wykorzystywane na szeroką skalę w wielu branżach.
Folie miękkie z PVC - producent

W jakich branżach znajdują zastosowanie folie miękkie z PVC?

Folie izolacyjne stosowane są w budownictwie jako materiał hydroizolacyjny. Warianty termokurczliwe natomiast znajdują zastosowanie przy pakowaniu niewielkich wyrobów, takich jak kosmetyki czy artykuły higieniczne. Z kolei z folii dekoracyjnych tworzone są funkcjonalne i estetyczne obrusy oraz ceraty. Folie okleinowe tworzone przez Grupę Ergis są cenione w meblarstwie. Zapewniają elementom wyposażenia wnętrz odpowiedni stopień trwałości i wytrzymałości, a także pożądaną estetykę. Folie specjalistyczne wykorzystuje się natomiast przy tworzeniu materiałów reklamowych, szkolnych czy biurowych oraz opakowań.

Folie miękkie z PVC - czym się charakteryzują?

W zależności od wybranego typu folii miękkich z PVC możemy liczyć na odmienne właściwości dostosowane do przeznaczenia wyrobu. Bez wątpienia jednak wszystkie produkty oferowane przez Grupę Ergis wyróżniają się pod względem wysokiej jakości, na którą składają się wytrzymałość, trwałość, a także odporność na niekorzystne czynniki. Co więcej, folie te podnoszą wartość wyrobu końcowego także pod względem estetyki. Surowce, które producent wykorzystuje do ich stworzenia, są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Czym cechuje się producent folii miękkich z PVC Ergis?

Producent folii miękkich PVC Grupa Ergis to zaufana firma, która cieszy się popularnością na rynku międzynarodowym. Ogromną zaletą jej oferty jest różnorodność, a także możliwość dostosowania konkretnych parametrów wyrobu do potrzeb danego klienta. Bardzo ważną kwestią jest ponadto fakt, że Ergis stawia na zrównoważony rozwój – procesy produkcyjne są zgodne z normami prawnymi dotyczącymi ochrony klimatu. Ponadto w firmie dąży się do ograniczania śladu węglowego. Producent znany jest jednak nie tylko ze swojej odpowiedzialności klimatycznej, ale również społecznej.